Polskie produkcje

 

EmraWoodDesign to polski producent z wieloletnim doświadczeniem. Tworzone przez niego wyroby są kreatywne, estetyczne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Produkty łączą w sobie estetyczny wygląd i co najważniejsze funkcjonalność na wysokim poziomie. W pełni wykorzystano nowoczesne technologie, nie zapominając o technice ręcznej obróbki drewna, stosowanej przez stolarzy od pokoleń. Dlatego każdy z projektów jest tak wyjątkowy i dopasowany do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta.

 

 

Lukkawoods to firma, która tworzy meble z naturalnego, litego drewna. Oferuje przy tym unikalne połączenie estetyki i niezrównanej integralności strukturalnej, której inne materiały nie są w stanie odzwierciedlić. Są niewątpliwymi pasjonatami jakości, dobrego smaku i piękna ukrytego w prostej formie. Ich meble wytwarzane są ręcznie, z dbałością o każdy detal. Każdy produkt jest wyjątkowy, bo nie istnieją dwa identyczne kawałki drewna. Drewno, jako podstawowy surowiec, selekcjonowany jest ręcznie i wybierane jest tylko to, co najlepsze. Wierzą, że idealnie dobrane meble drewniane mogą nie tylko zmienić nastrój poszczególnego pomieszczenia, ale i całego domu - tworząc niepowtarzalny styl i jedyne w swoim rodzaju wnętrza, w których każdy poczuje się naprawdę u siebie.

 

Sydesign logoSyDesign to firma rodzinna, która pracuje z drewnem od pokoleń. Została założona w 1932 r. z miłości do dobrego projektowania. Cel marki to tworzenie prostych, minimalistycznych oraz funkcjonalnych mebli. Stoliki SyDesign wykonane są z litego wyselekcjonowanego drewna dębowego. Spełnią oczekiwania miłośników stylu skandynawskiego oraz retro.

 

 

Warsztart logo

WarsztArt to wyjątkowa manufaktura dla ludzi, którzy cenią sobie przede wszystkim oryginalność i kreatywność. Meble wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, z największą starannością i z najlepszymi pomysłami. Głównym celem projektanta jest tworzenie mebli kreatywnych, unikalnych, sprawiających, że świat jest bardziej kolorowy. Firma indywidualnie podchodzi do każdego projektu i wnosi rzemiosło stolarskie na wyższy poziom.

 

 Producent polski

Beetlewood - polski producent mebli z nieszablonowymi pomysłami i z niesamowitą jakością wykonania. Posiada ogromną wiedzę na temat rodzajów drewna, sposobów jego obróbki i technik wykańczania. Ma też niezwykłą energię i  pasję do drewna, co można odczuć w każdym stoliku, który wyszedł spod jego ręki. Ten producent jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o zmiany w projektach. Na życzenie klienta można zmienić wymiary stolików, kolory stelaży czy też barwy i odcienie żywicy epoksydowej.

Producent polskiWhiteRaven - pracownia stolarska o unikalnym charakterze i zamiłowaniu do pięknych wnętrz i przedmiotów. Tego producenta inspiruje głównie natura i ponadczasowość drewnianych mebli. To pozwala mu tworzyć inspirujące projekty, klasyczne i eleganckie meble, a wszystko produkowane jest ręcznie, w duchu ekologii. Piękne stoliki z żywicą epoksydową zachwycą najbardziej wybrednych klientów.

 

 George Azzare

George Azzar - to polski producent mebli loftowych, industrialnych i skandynawskich. Z rzemieślniczą pasją, od lat tworzy nowoczesne meble do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, biura oraz dla hoteli, restauracji czy barów. Łączy wysokiej jakości materiały i niepowtarzalne wzornictwo w ekskluzywne projekty, który wnoszą do wnętrz funkcjonalność i elegancję.