Trendy wnętrzarskie 2022 roku - cz. 8 na 10 - Boazerie

Trendy wnętrzarskie 2022 roku - cz. 8 na 10 - Boazerie

8. Boazerie

Coraz bardziej popularne będą boazerie, ale będą wyglądać inaczej niż można by się tego spodziewać. Boazerie w ciemnych odcieniach często są umieszczane na dolnej połowie ścian w pomieszczeniach takich jak jadalnia i salon. Ciemne boazerie to trend, który eksplodował w świecie designu w 2021 roku i nadal będzie rządzić w roku 2022, ponieważ ludzie szukają obecnie alternatywnych sposobów na urządzenie swoich wnętrz, innych niż tradycyjne metody tapetowania i malowania. Boazeria w głębokim, nasyconym kolorze stała się tak popularna, ponieważ każdemu pomieszczeniu dodaje ciepłego klimatu i elegancji. Spełnia naszą potrzebę wykorzystania naturalnych materiałów, sprawia też, że przestrzeń wygląda na znacznie droższą.

Możemy również odnowić już położone w naszych wnętrzach boazerie. Takie odświeżone boazerie staną się wyznacznikiem modnego, nowoczesnego domu, jego głównym atutem oraz przykuwającym uwagę detalem. Cała ściana z drewnianych desek to zdecydowanie dobry pomysł. Drewno można wielokrotnie poddawać zabiegom renowacyjnym, dokonywać napraw rys i uszkodzeń, a przy tym zmieniać jego kolorystykę. Boazeria pomalowana na inny kolor niż pierwotnie, zdecydowanie odświeży aranżację. Poza tym jeśli wybierzemy odpowiedni produkt do malowania drewna, uzyskamy wyjątkowo trwałe, odporne na szorowanie wykończenie, co docenimy przede wszystkim w strefie wejściowej wnętrza, ale i pozostałych. Gdy dobierzemy do takich boazerii gustowne dodatki i meble uzyskamy świeży, nowy wygląd mieszkania. W sam raz na przyjemne przywitanie nadchodzącej, wiosennej pory roku.

Przedstawiamy Państwu stolik kawowy wykonany z naturalnych materiałów, który idealnie będzie pasował do modnych w tym sezonie ciemnych boazerii:

 stolik do salonu okrągły

Warto też zwrócić uwagę na drewnianą konsolę w jasnym kolorze, która stworzy idealną kompozycję z ciemną boazerią:

    Klasyczna konsola z drewna

 

 

  |  

Więcej postów

0 komentarze

Napisz komentarz

Wszystkie komentarze w blogu są sprawdzane przed publikacją