Dlaczego warto pokochać drewniane meble?

Dlaczego warto pokochać drewniane meble?

Dlaczego warto pokochać drewniane meble?

Drewno jest „żywym materiałem”, który od zawsze kojarzy się z ciepłem i naturalnością. Towarzyszył nam przez wszystkie epoki i trudno jest wyobrazić sobie urządzanie jakiegokolwiek wnętrza bez zużycia tego materiału. Chętnie otaczamy się nim w naszych domach, by stworzyć autentyczny klimat i bardziej ekologiczną przestrzeń. Na szczęście obecne trendy nakazują życie w zgodzie z naturą, powrót do korzeni i rezygnację z użycia sztucznych materiałów syntetycznych. Dlatego planując wystrój najbliższego otoczenia, warto wziąć pod uwagę meble wykonane wyłącznie z naturalnego drewna. To ponadczasowy, uniwersalny surowiec, który zachwyca nie tylko swoim pięknem, wytrzymałością ale też praktycznie nieskończoną możliwością kreacji.

W dobie popularnych, taśmowo produkowanych „papierowych” mebli z sieciówek, nasza oferta drewnianych stolików kawowych i konsol wyróżnia się starannie dobranymi materiałami oraz precyzyjnym wykonaniem. Wpływa to na ich nienaganny wygląd, ale również na funkcjonalność oraz wytrzymałość.

Dlaczego drewniane meble z naszej oferty są tak wartościowe?

  1. WYKONAWCY – nasi producenci to w większości niewielkie stolarnie, które już od kilku pokoleń pracują z naturalnym drewnem. Posiadają ogromną wiedzę na temat rodzajów drewna, sposobów jego obróbki i technik wykańczania. Mają też niezwykłą energię i pasję do drewna, co można odczuć w każdym meblu, wychodzącym spod ich ręki. W ogromnym poszanowaniu dla sztuki rzemieślniczej, kontynuują z powodzeniem rodzinne tradycje.
  2. RĘCZNA ROBOTA – za finalnym produktem, jakim jest drewniany stolik kawowy stoi tylko i wyłącznie ręczna, w pełni rzemieślnicza praca oparta na sprawdzonych metodach. Pozwala to na indywidualne dopracowanie poszczególnych egzemplarzy, dzięki czemu każdy z nich jest w pełni unikatowy.
  3. MATERIAŁ - materiały, z których zrobione są meble zostały starannie dobrane i wyselekcjonowane. Nasi wykonawcy dysponują pełną manufakturą, w której odbywa się precyzyjny proces cięcia drewna, suszenia go w optymalnych do tego temperaturach oraz pieczołowitego strugania. Drewno użyte do produkcji stolików i konsol jest najwyższej jakości, certyfikowane i pochodzi wyłącznie z polskich lasów. W efekcie oferowane przez nas meble cechują się solidnością i doskonale będą służyć na wiele lat, zachowując perfekcyjny wygląd i właściwości.
  4. IMPREGNACJA - producenci zadbali o odpowiednie zaimpregnowanie drewnianych elementów, co przedłuża znacznie ich żywotność. Z tego powodu nasze stoliki kawowe i konsole okazują się trwałe i odporne na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, wysokie temperatury czy intensywne promienie słoneczne, które mogłyby prowadzić do blaknięcia kolorów. W efekcie oferowane drewniane stoliki i konsole okazują się godną uwagi inwestycją dla osób, którym zależy na trwałych i starannie wykończonych produktach.
  5. WYKOŃCZENIE BLATU – do wykończenia każdego mebla dobierany jest wysokiej jakości, ekologiczny lakier, olej lub olejowosk. Gwarantują one nie tylko stylowy wygląd oraz odpowiedni stopień połysku, lecz także profesjonalne zabezpieczenie kondycji drewna przed utratą naturalnej barwy, przeróżnymi korozjami oraz uszkodzeniami. Wszystkie stosowane przez naszych producentów preparaty są w pełni bezpieczne dla zdrowia, certyfikowane do kontaktu z żywnością. Dzięki wykorzystaniu takich składników minimalizujemy zarazem negatywny wpływ na środowisko naturalne.
  6. WYMIARY – jeśli do Państwa wnętrz pasują inne wymiary stoików czy konsol (szerokość, głębokość, wysokość), możecie Państwo się z nami skontaktować i ustalić inne parametry wymarzonego mebla. Zrobimy wówczas dla Państwa indywidualną wycenę. To samo dotyczy zmiany rodzaju drewna, wybarwienia lub pokrycia blatu. Zawsze służymy pomocą i poradą – dzięki nam i możliwościom naszych wykonawców, zamawiane meble drewniane są doskonale dopasowane do oczekiwań i wymagań Klienta. W związku z tym, ich zakup wiąże się z jeszcze większym zadowoleniem.
  7. STYL – stoliki i konsole świetnie sprawdzą się w każdym stylu wnętrzarskim. Będą pasować do wnętrz loftowych, jak i skandynawskich. Dodadzą charakteru aranżacjom klasycznym i minimalistycznym. Idealnie wyrażą wyrażą gust retro czy vintage wszystkich domowników.
  8. DESIGN – na pierwszy rzut oka widać, ze nasza oferta to meble wykonane z prawdziwej stolarskiej pasji. W każdym elemencie i wykończeniu czuje się energię i kunszt doświadczonego specjalisty. Niezwykłym atutem jest dbałość nie tylko o każdy detal, lecz także o wysoką funkcjonalność mebli i niepowtarzalny wygląd. Jak powszechnie wiadomo,”mniej znaczy więcej”, dlatego w naszych propozycjach stawiamy na nowoczesny minimalizm, oryginalność i styl z nutką wyrafinowania.
  9. NATURA - stoliki kawowe i konsole z naszego sklepu to produkty naturalne i ekologiczne. Każdy kto ceni sobie kontakt z naturą i chce zakupić produkt, który nie będzie negatywnie wpływał na środowisko, będzie zadowolony z wyboru naszych mebli. Gdyż taki drewniany stolik to mebel odnawialny i biodegradowalny. Poza tym w przypadku mebli drewnianych doceniamy nie tyko wygląd, ale też szczególny zapach i wyjątkową fakturę. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są przez wykonawców zamierzone i świadczą o naturalności i autentyczności drewna. Dzięki temu każdy stolik kawowy i konsola są oryginalne i unikatowe.
  10. PROSTA OBSŁUGA SKLEPU - jeśli interesuje Państwa np. okrągły stolik kawowy, nie musicie długo szukać, znajdziecie go z łatwością. W naszym sklepie zaprojektowaliśmy precyzyjny podział kategorii mebli na materiał wykonania, styl, rodzaj drewna czy właśnie wspomniany kształt. Gdy będziecie szukali nowoczesnego stolika z żywicą w blacie, wystarczy wejść w kategorię „ Żywica” by przebierać w ofertach naszych producentów. Zestawy stolików kawowych, stoliki nowoczesne, kwadratowe – możliwości jest wiele. Stale poszerzamy naszą ofertę, by zagwarantować Państwu możliwie jak największy wybór polskich, wysokiej jakości stolików do kawy i konsol. Przy wyborze naszych produktów zapewniamy fachową pomoc i poradę.
  |  

Więcej postów

0 komentarze

Napisz komentarz

Wszystkie komentarze w blogu są sprawdzane przed publikacją