Zwroty

Konsumenci mogą odstąpić od umowy zakupu bez podawania przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru. Szczegółowe informacje odnośnie zwrotów, dostępne są w regulaminie sklepu.

 

Procedura zwrotów:
  • Zwrot towaru - aby odstąpić od umowy, należy przesłać poniższy formularz drogą elektroniczną na adres mailowy zwroty@sinesti.pl. Każdorazowo otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia oraz adres, na który należy wysłać zwracany towar. 
  • Wysyłka towaru - produkt wraz kompletem dokumentów (formularz i potwierdzenie zakupu towaru) należy starannie zapakować i dokładnie zabezpieczyć. Spakowany produkt powinien być w stanie nienaruszonym, nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Przesyłka musi być kompletna, zawierać wszystkie komponenty i akcesoria oraz dobrze oznaczona np. "Uwaga - Szkło". Klient nadaje paczkę na adres podany w mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia. Prosimy o dopisek na paczce "Sinesti-Zwrot". Przesyłki uszkodzone, niekompletne lub niewłaściwie oznaczone, nie będą przyjmowane. W takiej sytuacji, zwrócony towar będzie można odebrać pod adresem dostawy.
  • Koszt wysyłki - produkt wysyłany jest na koszt Klienta. Przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane.
  • Zwrot należności - zwrot środków Klient otrzymuje po weryfikacji przesyłki w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru. Pieniądze zostają przesłane na wskazany w formularzu, numer rachunku bankowego.

W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt bezpośrednio do nas.

 

 Wzór formularza odstąpienia od umowy