O nas

 O nas

         

Sklep internetowy Sinesti powstał z pasji do nowoczesnego designu i miłości do naturalnych materiałów takich jak drewno, metal, kamień, czy szkło. To ponadczasowe, uniwersalne surowce, który zachwycają nie tylko swoim pięknem, wytrzymałością, ale też praktycznie nieskończoną możliwością kreacji. Takimi materiałami lubimy się otaczać i to właśnie meble wykonane z takich materiałów oferujemy w naszym sklepie.
Chcielibyśmy, aby nasi Klienci mogli wyposażyć swoje domy w stoliki kawowe, które będą podkreślały styl ich pomieszczeń, nadając im przy tym nutkę nowoczesności i ekstrawagancji. Pomożemy Wam wybrać stolik, który stanie się sercem Waszego salonu, jadalni, przedpokoju czy sypialni. Naszym zdaniem odpowiednio dobrane stoliki kawowe sprawią, że wnętrza będą bardziej „Wasze”, filiżanki wydadzą się ładniejsze, a kawa czy herbata będzie z pewnością smaczniejsza.
Oferujemy swoim klientom wykonane z najlepszych, naturalnych materiałów stoliki kawowe na zamówienie, od polskich kraftowych producentów. Meble te produkowane są wyłącznie ręcznie, w pełni rzemieślniczą pracą, opartą na sprawdzonych metodach. Pozwala to na indywidualne, staranne dopracowanie poszczególnych egzemplarzy. Istnieje również możliwość personalizacji stolików przez naszych Klientów oraz możliwość zmiany kolorów, czy wymiarów mebli. Dzięki czemu każdy ze stolików, który u nas zakupicie będzie w pełni unikatowy.
Na swojej stronie proponujemy również wyselekcjonowane stoliki kawowe zagranicznych marek. Ich wysoka jakość pozwoli Wam cieszyć się nimi przez długie lata, a Wasze wnętrza nabiorą z nimi niepowtarzalnego wyglądu. Takie stoliki możecie mieć u siebie już w
48 godzin.
Jeśli chcielibyście odmienić swoją przestrzeń życiową z pomocą kawowego stolika - to dobrze trafiliście. Sinesti.pl to właściwy adres.
Możecie odetchnąć, przestać dalej szukać i śmiało kupować.

   

 Zespół Sinesti